Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Олена Миколаївна Панова

«І тут під нашими вікнами вибухає міна»

переглядів: 433

Я зрозуміла, що почалася війна, коли 2015-го прийшла до магазину, а там дуже багато людей. Виявилося, що вони всі з Дебальцевого втекли. Багато людей жили у готелі. І наші мешканці постояльців брали до себе.

У грудні 2016 року, десь у двадцятих числах, ми лягли відпочивати. Було темно, і ніби стріляли. І тут під нашими вікнами вибухає міна, буквально поряд на тротуарі. Мало того, що шибки всі полетіли, то ще й дверну ручку винесло вибуховою хвилею, двері заклинило.

Я сусідці ключ скидала, щоб вони двері відчинили зовні. Потім швидко зібрала сина, і ми пішли до підвалу, де сиділи до ранку.

У цей період я стала, напевно, трохи скупердяйкою. Хліб почав цінуватися насамперед. Побут сильно змінився, безсоння почалося. Отак уночі встанеш і розумієш, що ти залишилася без рідних. Звісно, це все вплинуло на психіку. Ну, дякувати Богу, якось усі пережили.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Світлодарськ 2015 2016 Текст Історії мирних жінки чоловіки 2015 2016 зруйновано або пошкоджено житло психологічні травми обстріли втрата близьких безпека та життєзабезпечення здоров'я обстріли Дебальцевого
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій