Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Ніколь Євдокимова

«Хотіла б, щоб схаменулися ті люди, які воюють»

переглядів: 1457

У нас, в Авдіївці добре, магазини майже всі працюють, просто під час війни дехто повиїжджав і деякі магазини не працюють. І в нас там чисто.

Мама каже, це дуже чисте місто. У нас люди дуже люблять доглядати [порядок] – вони свої городи біля будинків прикрашають пластиковими пляшками, вирізують щось з них таке гарне.

Коли тільки почали стріляти, мене мама відразу повезла в Лозову. Це Харківська область. І ми там були два роки.

Війна – це гучні звуки. Дуже страшно, коли прилітає у квартиру. Війна – це коли люди не можуть спокійно жити, коли вони бояться виходити на вулицю деякі. І для мене дуже страшно, найстрашніше, коли голосно гупає.

Хочу, щоб відкрили нашу п'яту школу, це моя рідна школа. Я зараз у шостій вчуся, вона мені, ніби, не рідна. Ще хочу, щоб я спокійно могла гуляти до восьмої. Бабуся мене змушує приходити десь о пів на шосту – о сьомій. Тому що їй дуже страшно, вона за мене боїться. А я б хотіла гуляти довше. Хотіла б, щоб закінчилася війна. Щоб схаменулися ті люди, які воюють.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Авдіївка 2014 Відео Історії мирних діти 2014 переїзд психологічні травми обстріли безпека та життєзабезпечення освіта діти
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій