Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Олена Мазуніна

«Їздимо через блокпости по ліки й заради тиші»

переглядів: 969

Ми постійно потребуємо ліків для тяжкохворого дев'ятирічного сина. Купити їх у Донецьку нам просто не по кишені, вони дуже дорогі. Роботи немає, а підробітку вистачає тільки на їжу.

Їздимо по безплатні ліки до Краматорська. Остання поїздка зайняла у нас 12 годин, було дуже важко проходити всі блокпости. Але заради здоров'я сина ми готові на все.

Їздимо через блокпости по ліки й заради тиші

Ми живемо в одному з найбільш обстрілюваних мікрорайонів Донецька – Текстильнику. Тому поїздка до Краматорська для нас – це привід пожити трохи в тій атмосфері, якої ми так чекаємо вдома. У Краматорську тиша, доброзичливі люди, які, коли дізнаються, що ми з Донецька, намагаються морально підтримати якось.

 У нашого сина Олексія вроджена аномалія центральної нервової системи, напади епілепсії мучать його з п'яти років. Йому постійно потрібні протисудомні препарати. З віком його хвороба може пройти, і тоді збудеться його заповітна мрія – стати водієм.

Їздимо через блокпости по ліки й заради тиші

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Донецьк 2017 Текст Історії мирних
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій