Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Наталія Миколаївна

«Це все відбувалося у нас на очах»

переглядів: 512

Пам'ятаю, як ми спали та пішли «Гради». Ми не знали з чоловіком, куди подітися. Слава Богу, що половина цих «Градів» не вибухали, тож залишилися живі. Ми тікали, ховалися.

А ще я одного разу потрапила під обстріл. Вийшла з дому на роботу та почалися обстріли. Добре, що я вчасно забігла до під'їзду.

Прожили все літо на дачі, бо у Щасті були бойові дії. У нас із будинку вікна теж вилітали, а особливо великих руйнувань не було. Зараз все гаразд.

Поранень немає, дякувати Богу, але психологічно важко, адже це все на очах у нас відбувалося. Знайомі загинули під снарядами. Це дуже страшно.

У мене чоловік інвалід другої групи, у нього розсіяний склероз. Через війну у нього погіршився стан. У мене через нерви теж з'явилися різні захворювання.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Щастя 2014 Текст Історії мирних жінки чоловіки переїзд зруйновано або пошкоджено житло психологічні травми обстріли безпека та життєзабезпечення здоров'я
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій