Алла Йосипівна – художній керівник ансамблю, що дарував радість та гарний настрій. У війну усім довелося пережити жах, коли бомбили селище напередодні Дня святого Миколая. Вікна були розбиті, в будинках холодно. Неможливо забути плач людей, які вранці збирали уламки після обстрілу. Вона мріє про мирне небо та здоров'я, що важніше усіх матеріальних благ.
При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:
Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/
Ми використовуємо файли cookies, щоб ви отримали найкращий досвід користування сайтом. Продовжуючи роботу із нашим сайтом, ви підтверджуєте використання сайтом cookies вашого браузера.