Мені 32 роки. У мене троє дітей. Ми живемо в Охтирці. Ні ми, ні наші родичі не виїжджали з міста, бо не маємо власного транспорту. Під час обстрілів сиділи в підвалі.
Вранці 24 лютого ми прокинулися від того, що почули стрілянину. А ближче до обіду підірвали міст – у нас аж будинок задвигтів. Діти розплакалися. Я їх ледь заспокоїла.
Потім кружляли літаки й скидали бомби. Це було найстрашніше.
Хочеться, щоб був мир та благополуччя, щоб війна закінчилася й більше ніколи не повторилася.
При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:
Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/
Ми використовуємо файли cookies, щоб ви отримали найкращий досвід користування сайтом. Продовжуючи роботу із нашим сайтом, ви підтверджуєте використання сайтом cookies вашого браузера.