Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Василь Павлів

"Чоловіка розірвало на шматки"

переглядів: 158

61-річний Василь Павлів загинув 26 серпня 2022 року в Первомайському на Миколаївщині. Під час обстрілу селища Василь перебував між двома під’їздами. Біг до підвалу, проте не встиг. Уламки від снаряду влучили у Василя. Рідні розповіли, що чоловіка розірвало на шматки. Поховали його в закритій труні.

Чоловіка розірвало на шматки

Василь був родом із села Киселівка, що на Миколаївщині. Останнім часом жив у селищі Первомайське. У юності навчався в професійно-технічному училищі на тракториста, але за фахом не працював. Спочатку працював в житлово-комунальній організації, а згодом – випалювачем та слюсарем. Останнім часом був різноробочим у селищній раді.

За словами дружини Василя, Зіновії, він не мав особливих хобі. Цікавився домогосподарством. З початку повномасштабного вторгнення Росії залишився в селищі, хоч його рідні поїхали в Миколаїв. Чоловік годував бездомних тварин, купував для них корм за власні кошти.

«Був простою людиною. Хорошою людиною. Нікому нічого поганого не заподіяв. Завжди намагався робити те, що потрібно, що попросять. Охоче міг дати пораду, підказку. Він був проста сільська людина. З усіма колегами розмовляв, дружив з усіма. В селі ніхто поганого слова про нього не казав», – розповіла дружина Зіновія.

У Василя Павліва залишилися дружина, діти та дві онучки.

Джерело: платформа пам’яті “Меморіал” https://www.victims.memorial/

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Первомайськ 2022 Текст Історії мирних чоловіки обстріли безпека та життєзабезпечення перший день війни Соцмережі
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій