Низку жахливих подій пережила Наталя Мікрюкова з Маріуполя. Численні обстріли, голод, холод, небезпечна евакуація – згадувати про це важко та боляче. Але поділитися історією для неї дуже важливо...
При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:
Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/
Ми використовуємо файли cookies, щоб ви отримали найкращий досвід користування сайтом. Продовжуючи роботу із нашим сайтом, ви підтверджуєте використання сайтом cookies вашого браузера.