Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Віра Петрівна Майданник

“Скотина ходить селом. Корови не доєні, свині все перерили”

переглядів: 371

“Коли я дізналася, що почалася війна, то одразу не повірила, що таке може бути, а коли приїхала додому та почула вибухи, то зрозуміла, що це справді реальність”, - розповідає Віра Майданник із Новоандріївки. У її селі було фермерське господарство та окупанти його сильно обстріляли, зруйнували будівлі та пошкодили техніку. А коли снаряди почали руйнувати будинки мирних жителів, то родина Віри Петрівни вирішила виїжджати до Запоріжжя. Говорить, що дуже важко було залишати свій будинок і їхати в нікуди. У селі вони залишили своє господарство - і корів, і свиней випустили і зараз вони блукають селом. В обласному центрі зараз родина жінки живе в орендованій квартирі. Виживають завдяки допомозі від фонду Ріната Ахметова та інших благодійних організацій та волонтерів.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Новоандріївка 2022 Аудіо Історії мирних жінки переїзд обстріли безпека та життєзабезпечення житло робота внутрішньо переміщені особи перший день війни окупація
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій