Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Мирон Зваричук

"Розстріляли в Бучі, а потім скинули його тіло в оглядову яму"

переглядів: 383

Мирон Зваричук був одним із тих, кого катували в Бучі. Він був священником Православної Церкви України. Рідні вбитого весь час вважали його безвісти зниклим, зв'язок з ним зник 3 березня. Саме в цей день російські окупанти почали просуватися по вулиці Яблунській. І саме тоді Мирон Юрійович пішов по гуманітарну допомогу для бабусі, якою опікувався, але не повернувся додому.

Розстріляли в Бучі, а потім скинули його тіло в оглядову яму

Мирона Зваричука затримали, обшукали, забрали особисті речі та автоматною чергою розстріляли, а потім скинули його тіло в оглядову яму в гаражі.

«Я добре знала о. Мирона, – розповідає начальниця військово-облікового бюро Дзвиняцької тергромади Оксана Писарчук. – Він після армії одружився, працював, але опісля вирішив стати священником. Часто навідувався до села, де ще мешкає його сестра Ірина. Був прописаний у Росільній, а торік вирішив знятися з обліку, адже придбав земельну ділянку в Бучі. Жаль, що так трагічно обірвалося життя нашого краянина, адже він ревно служив Господу і ще так багато планував зробити для прослави Божої».

Історія з instagram каналу Victims of russia.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Буча 2022 Текст Історії мирних чоловіки обстріли безпека та життєзабезпечення перший день війни 2022 Соцмережі полон
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій