Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Сергій Бондарук

«Вибухають снаряди. Однак моя дружина Марина сповіщає мене, що я стану батьком!»

переглядів: 980

У 2016 році я одружився, створив родину. В Авдіївці, де я мешкаю, проходить АТО, місто постійно на прицілі бойовиків, вибухають снаряди.

Однак моя дружина Марина сповіщає мене, що я стану батьком! Моєї радості не було меж, я був найщасливішим чоловіком

Вибухають снаряди. Однак моя дружина Марина сповіщає мене, що я стану батьком!

Мою радість розділив і Фонд Ріната Ахметова. Марину взяли на облік Фонду та забезпечили надання допомоги відповідно до її стану. В харчових наборах, що надавав Фонд, були необхідні продукти, а саме олія, цукор, крупи, згущене молоко, мука та макаронні вироби.

Час не стоїть на місці, прийшла пора народжувати. І знову Фонд не залишив мою родину сам на сам. Приємною несподіванкою стало надання набору для пологів та новонародженої дитини. Однак добрі справи на цьому не закінчувалися. Від Авдіївського коксохімічного заводу після виписки з полового будинку моєї дружини та донечки Вікторії ми отримали памперси, засоби гігієни, стілець для годування дитини, що суттєво економило кошти молодої родини. 

Упродовж трьох років моя донечка отримувала від Фонду Ріната Ахметова продуктові набори відповідно до її віку. Це були молочні суміші та каші, соки, засоби гігієни. 

Ось така історія моєї родини, де людяність Фонду Ріната Ахметова проявляється у гуманному  ставленні та повазі до людей, вболіванні за їхнє здоров’я і добробут, щирому прагненні допомогти у скруті одній окремій родині Бондарук.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Авдіївка 2016 Текст Історії мирних
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій