Раніше я жила в Донецьку [зараз у місті Бровари]. Мені було дуже добре. Я там жила й раділа життю, мріяла про добре щороку. Я ходила в дитячий садок, на танці, на вокал.
Моїй радості не було меж, поки не прийшла вона, жахлива та страшна війна. Вона зіпсувала всі дитячі мрії. Вбила віру у світ і добро.
При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:
Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/
Ми використовуємо файли cookies, щоб ви отримали найкращий досвід користування сайтом. Продовжуючи роботу із нашим сайтом, ви підтверджуєте використання сайтом cookies вашого браузера.