Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Дарина Лобода

«У нашому дворі вибухом снаряда знесло дитячий майданчик»

переглядів: 1006

Що таке мир? Останнім часом ми дедалі частіше думаємо про мир. Що для нас означає мир? Мир – це чисте небо над головою, друзі, сім'я, які знаходяться разом з тобою. Щасливі посмішки дітей та їхніх батьків. Особисто для мене мир – це мої друзі та батьки, які разом зі мною завжди, і в радості, і в горі.

Коли почалася війна, я з бабусею була в потязі. Ми їхали з міста. Нам зателефонувала мама і сказала, що почався обстріл центру міста. Ми злякалися за рідних, що залишилися в місті.

У нашому дворі впав снаряд – знесло дитячий майданчик, вибуховою хвилею вибило шибки. Будинок маминої подруги постраждав більше, у нього знесло балкон, а на іншій стороні – пів будинку.

Моя подруга поїхала, і ми з нею не бачилися п'ять років, мені її не вистачає. Вона поїхала і більше не повернеться додому. Якби не було війни, моя сім'я, друзі були б зі мною. Я сподіваюся, що настане мир, і ми всі будемо щасливі, і наші друзі, рідні теж.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Донецьк 2014 2018 Текст Історії мирних
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій