У мою квартиру в Київському районі осколки снарядів влучали тричі. Вікна ми забили фанерою, а ось відновлювати їх нема за що.
У мене захворювання спини, тому пересуваюся тільки з паличкою. Я часто хворію, а купити ліки не можу – поруч із будинком немає аптеки. Виїхати в місто я не можу через проблеми зі здоров’ям.
При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:
Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/
Ми використовуємо файли cookies, щоб ви отримали найкращий досвід користування сайтом. Продовжуючи роботу із нашим сайтом, ви підтверджуєте використання сайтом cookies вашого браузера.