Наталія Федорівна згадує, як посеред ночі постріли налякали місцевих жителів. Ніхто не очікував, що може початися війна.
Постійні обстріли мирного населення, пожежі та життя у підвалі. Снаряди влучили прямо у будинок доньки Наталії Федорівни. Жінка сім років не може зустрітися з родичами, до яких у мирний час часто їздила в Луганськ.
При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:
Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/
Ми використовуємо файли cookies, щоб ви отримали найкращий досвід користування сайтом. Продовжуючи роботу із нашим сайтом, ви підтверджуєте використання сайтом cookies вашого браузера.