Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Наталія Олексіївна Смоліговець

"У нас є фото перших днів війни, на це боляче дивитись"

переглядів: 75

Це був ранок 24 лютого. Я була вдома, у новинах прочитала що введено воєнний стан. Думала чи вести дитину до школи, це було до 8 ранку. А після 8 почалися прильоту. Вони мабуть були і раннім ранком, але тоді я не чула.

Покинули рідну домівку, виїхали в невідомість. З собою було декілька речей, інгалятор, ліки та медична картка дитини. Шокував мабуть початок всього цього, ніхто не вірив, що таке може бути. Це не була гуманітарна катастрофа в прямому сенсі, в перші дні війни з їжею великих проблем не було. А ось періодично зникало світло, вода, газ - після прольотів.

Вся родина розкидана по країні та за кордоном. Наразі я не працюю, до війни працювала в ювелірному салоні. Переглядаю інколи останні фото з дому, фото з підвалу, де ми ховалися від обстрілів, фото діточок, які спали на підлозі в коридорі. На це боляче дивитись. Фото пошкодженої квартири. Фото випаленого будинку моєї матусі. Це дуже боляче.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
2022 2023 Текст Історії мирних жінки переїзд зруйновано або пошкоджено житло обстріли втрата роботи безпека та життєзабезпечення освіта вода житло непродовольчі товари робота діти внутрішньо переміщені особи перший день війни їжа
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій