Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Наталія Оселедько

"Тіло Наталії знайшли через три місяці"

переглядів: 26

43-річна Наталія Оселедько загинула в Маріуполі проти ночі 11 березня 2022 року внаслідок авіаудару по будинку. Цей обстріл убив також її подругу Наталію Карачевцеву із донькою Софією.

Тіло Наталії знайшли в червні 2022

Софія мешкала зі сім’єю Оселедьків, поки її мама була на заробітках. Їхній дім був у районі торгового центру «Порт-Сіті», неподалік розташовувався російський блокпост. Коли мама дівчинки повернулася наприкінці лютого до Маріуполя, дві родини переїхали до центру міста. Вважали, що там буде безпечніше.

Двоповерховий будинок Наталії Карачевцевої, де вони всі оселилися, розташовувався за 10 хвилин від театру. Місцеві жителі пригадують: у ніч із 10 на 11 березня 2022 року російські війська обстрілювали цю ділянку міста килимовим бомбардуванням.

Під час обстрілів Наталія Оселедько зі сином Дмитром, подругою і донькою переховувалися у ванній кімнаті. Проте авіаудар вщент знищив будинок. Дві подруги загинули миттєво. Софія померла в лікарні. Дмитрові після поранень ампутували ноги.

«Тіло Наталії знайшли в червні 2022. Її поховали в одній із братських могил на Старокримському кладовищі. Але де саме – невідомо. Коли місто звільнять, потрібно буде їхати, здавати ДНК і шукати», – розповів колишній чоловік загиблої, Валентин.

Наталія Оселедько народилася й виросла в Маріуполі. Працювала бухгалтеркою. Опікувалася сином. Дуже любила подорожувати і була компанійською людиною.

«Наталія була позитивною. Любила життя і найголовніше – завжди приходила на допомогу. Навіть якщо зателефонуєш їй уночі, обов'язково приїде і допоможе! У неї було багато друзів, усі її любили, нам її не вистачає», – пригадала подругу Марина Пилипюк.

«Вона намагалася бути найкращою мамою. Була найкращою подругою, опорою. Старалася вникати, слухати. Вона померла смертю, якою не мала вмирати. Безліч людей її любили. Ближчої за неї людини не було…», – сказав син загиблої Дмитро.

У Наталії Оселедько залишилися син, старша сестра, мама і колишній чоловік.

Історія з instagram каналу Victims of russia.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Маріуполь 2022 Текст Історії мирних жінки чоловіки діти поранені обстріли втрата близьких безпека та життєзабезпечення житло перший день війни Обстріли Маріуполя Соцмережі
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій