Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Наталія Соколовська

"Тіло Наталії згоріло після вибуху авто"

переглядів: 187

63-річна Наталія Соколовська загинула 4 березня 2022 року в місті Буча на Київщині. Вона з чоловіком власним автомобілем намагалися евакуюватися й потрапили під обстріл російських військових. Від отриманих травм жінка померла відразу. Чоловік отримав поранення та дивом врятувався. Тіло Наталії згоріло після вибуху авто.

Тіло Наталії згоріло після вибуху авто

Наталія Соколовська – онука поета, художника, священника та бандуриста Миколи Сарма-Соколовського, який був близько 30 років ув'язнений за проукраїнську позицію й участь у підпіллі ОУН. Вона народилася в місті Бішкек у Киргизстані. Більшість життя мешкала на Донбасі: у Довжанську, Луганську та Щасті. За день до повномасштабної війни переїхала в Бучу, де жили доньки.

Мала дві освіти: інженерну та філологічну. Працювала вчителькою малювання, креслення, трудового навчання та української мови. Понад 10 років відповідала за культурно-масовий сектор Луганського державного медичного університету.

Наталія Соколовська була дуже талановитою, зокрема малювала, вишивала, шила, в'язала, співала, танцювала, плела бісером.

«Все, чого торкалась мама, ставало красою. Вона давала у світ тільки світло й натхнення. Була розумна, чесна, порядна, оптимістична, завжди в людях бачила найкраще. Оточувала ніжністю і турботою батьків, чоловіка, дітей, онуків. Усім допомагала, нікому не могла відмовити», – розповіла донька Юлія Гриньова.

У Наталії Соколовської залишилися чоловік, брат, дві доньки та п'ятеро онуків.

Історія з instagram каналу Victims of russia.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Буча 2022 Текст Історії мирних жінки чоловіки пенсіонери діти переїзд поранені психологічні травми обстріли втрата близьких безпека та життєзабезпечення житло літні люди (60+) діти внутрішньо переміщені особи перший день війни
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій