Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Валентина Шевлякова

«Син після обстрілів майже помирав»

переглядів: 1039

Щоразу після обстрілів мій 42-річний син Андрій потрапляє до лікарні. Стреси ускладнюють його стан здоров'я – у нього ДЦП, не може ходити, сидіти, повертатися й насилу розмовляє. Родова травма. Тому весь час він проводить зі мною (у мене невелика швейна майстерня вдома).

У нас, у Красногорівці, немає газу й перебої з електрикою, а постійні обстріли роблять життя взагалі нестерпним. Коли стріляли особливо сильно, ми з чоловіком сиділи, притулившись до сина, тримали його за руку.

Після обстрілів у Андрія загострюються всі хвороби, зокрема й астма. Я сама потрапляла до лікарні шість разів, перенесла кілька операцій, дві з них з онкології. Син тричі після обстрілів майже помирав. Що мені було робити? Це ж усе на нервовому ґрунті.

На ліки та дрова ми витрачаємо всі свої гроші. У будинку є буржуйка, Андрію не можна мерзнути. Ми переносимо стійко всі труднощі, адже без нас синові не вижити. Ми з чоловіком тримаємося заради сина.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Красногорівка 2017 Текст Історії мирних
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій