Я стала сиротою під час бойових дій у Слов’янську. Рятуючись від обстрілу, моя сім’я намагалася покинути місто. Автомобіль, у якому були батьки, я й бабуся, підірвався на міні. Вижила тільки я, але мене сильно поранило в ноги.
Після цього я довго ходила на милицях, було важко. Довго лікувалася в Литві. Потім пройшла програму реабілітації в Україні. Фізичну, емоційну реабілітацію, загальнозміцнювальне лікування.
При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:
Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/
Ми використовуємо файли cookies, щоб ви отримали найкращий досвід користування сайтом. Продовжуючи роботу із нашим сайтом, ви підтверджуєте використання сайтом cookies вашого браузера.