Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Катерина Терентіївна

«Нас залишилося приблизно 100 осіб – ті, кому тікати нікуди»

переглядів: 878

Наше селище Зайцеве Донецької області розташоване в «сірій зоні». І в ньому вже продовольча криза. У нас залишився один магазин, що працює. І товари туди надходять із перебоями.

Дороги до Зайцевого практично немає. Щоб доставити продукти до нас, потрібно пройти болото й переїхати калюжі, які зараз схожі на озера. І цей наш єдиний магазин якраз між блокпостами.

Ціни в магазині шокують. Одна свічка – 17 гривень. Стільки ж коштує і кілограм яблук. Оселедець – майже 70. Цукерки по 120 гривень, а буханець хліба – 10. Але його ще спробуй купи. Я вже й не пам'ятаю, як смакує свіжий хліб. Востаннє купувала його понад місяць тому. Я взяла його в морозилку поклала, він замерз. А потім, коли треба, я покладу на стіл – він розтане.

 У магазині кажуть, що вдається хліб привозити тільки тричі на тиждень. Через блокпост дозволяють провезти не більш ніж 50 кілограмів продуктів. Але й за це вимагають хабар.

Ми в селищі всі мріємо повернутися до колишнього життя. Нас тут залишилося приблизно 100 осіб – ті, кому тікати нікуди.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Селище Зайцеве (Бахмутка) 2016 Текст Історії мирних
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій