Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Іван Афанасіаді

"На місці будинку була воронка – десь три метри глибини"

переглядів: 77

64-річний маріуполець Іван Афанасіаді загинув 13 березня 2022 року біля будинку в Лівобережному районі міста. На подвірʼя впала авіабомба. Тоді одночасно загинули близько 30 маріупольців. Іван опинився в епіцентрі вибуху. Його тіла не знайшли.

На місці будинку була воронка – десь три метри глибини

Разом із дружиною Наталією Іван переховувався від обстрілів у підвалі двоповерхівки. 13 березня Наталія із ще двома подругами пішли на другий поверх будинку до квартири – щоби хоч трішки поспати на ліжку.

«Батько піднявся до мами, сказав, що сходить купити цукерки. Щойно спустився на вулицю, стався вибух. Всі, хто був на подвірʼї та у підвалі, загинули. Це 28-30 маріупольців. Маму та її подругу Жанну привалило стелею. Але плиту стримали бильця ліжка. Це врятувало їм життя. Потім вони знайшли тіло третьої подруги, Ірини, та тіло сина Жанни... Богдану було 14 років. Їх поховали у дворі. На місці будинку була воронка – десь три метри глибини», – розповів син загиблого Георгій.

Іван Афанасіаді народився в Узбекистані. Мешкав у Маріуполі. Був підприємцем, мав салон оптики.

«Він був дуже харизматичним, принциповим, цілеспрямованим чоловіком, гарним керівником, хорошим батьком та чоловіком. Весь час працював, постійно щось будував... Мав багато друзів», – сказав про тата Георгій.

В Івана Афанасіаді залишилися дружина, діти, онуки.

Історія з instagram каналу Victims of russia.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Маріуполь 2022 Текст Історії мирних чоловіки зруйновано або пошкоджено житло поранені психологічні травми обстріли безпека та життєзабезпечення літні люди (60+) перший день війни Соцмережі
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій