Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Віталій Виноградов

"Майже місяць тіло загиблого лежало на вулиці"

переглядів: 165

47-річного Віталія Виноградова застрелили російські окупанти 6 березня 2022 року на сумнозвісній вулиці Яблунській у Бучі. Після звільнення Київщини його тіло знайшли поруч із загиблим другом Олегом Грищенком.

Майже місяць тіло загиблого лежало на вулиці

Віталій – корінний бучанин, жив у батьківському приватному будинку. Мав дві вищі освіти: закінчив Дніпропетровський університет економіки і права та Євангельську теологічну семінарію. Деякий час Віталій займався підприємницькою діяльністю, разом із партнером мав салон краси.

Понад 12 років Віталій Виноградов був ключовим учасником Кабінету експертів громадянського руху «Всі разом!». Останні п’ять років був членом правління організації.

«Віталій був товариським. Любив у вільний час збирати гриби. Він – талановитий організатор, технічний директор наших заходів. Захистив дисертацію з богослов'я, викладав теологічні дисципліни. Був автором аналітичних матеріалів на суспільно-політичні теми. Вправний журналіст. Віталій – надзвичайно обдарована людина. Йому вдавалося все, за що б не брався», – каже близький друг Руслан Кухарчук.

Останній раз Руслан Кухарчук розмовляв із другом 4 березня. Він розповів, що хоче дістатися Києва і тимчасово поселитися в офісі організації.

За словами чоловіка сестри Віталія, 6 березня він вийшов із дому в магазин. З того часу зник. Майже місяць тіло загиблого лежало спочатку на вулиці, а потім на цвинтарі. Після опізнання 10 квітня Віталія кремували, прах поховали на могилі батьків загиблого на Бучанському цвинтарі. Там ще за життя Віталій зробив колумбарій.

«Віталій назавжди залишиться у нашій пам'яті і серцях», – каже Руслан Кухарчук.

У загиблого залишилися син, дві сестри та племінники.

Джерело: платформа пам’яті “Меморіал” https://www.victims.memorial/

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Буча 2022 Текст Історії мирних чоловіки обстріли безпека та життєзабезпечення перший день війни Соцмережі окупація
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій