Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Оксана Рудянова

«Летіли шибки, уламки»

переглядів: 154

Джерело "Радіо Свобода"

Оксана Рудянова мешкає в Дніпрі за кілька під’їздів від того, куди влучила ракета. Її батько отримав легкі порізи через уламки, що летіли. У квартирі вибило вікна. Зараз жінка з родичами живе у друзів.

«Летіли шибки, уламки»

«Якраз були всі ми вдома – я, мій син і батько. Летіли шибки, уламки. Ми майже не ушкоджені. Трохи батька посікло уламками, 73 роки.

У всіх у під’їзді, у кого вікна на цей бік, вибиті вікна. На той бік – лише деформовані вікна. Вікна обіцяли вставити коштом міста. Вчора робили заміри. Живемо у друзів. Вікна поки зашили панелями. Поліцейські стоять, охороняють, пускають лише за паспортом, – Оксана Рудянова.

Copyright (c)2022 RFE/RL, Inc. Used with the permission of Radio Free Europe/Radio Liberty, 1201 Connecticut Ave NW, Ste 400, Washington DC 20036.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Дніпро 2023 Текст Історії мирних жінки чоловіки пенсіонери зруйновано або пошкоджено житло поранені обстріли безпека та життєзабезпечення здоров'я житло літні люди (60+) 2023
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій