Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Володимир Чередниченко

"Його застрелили через вухо"

переглядів: 139

У березні 2022 року російські військові закатували мешканця міста Буча Київської області Володимира Чередниченка. Чоловік мешкав зі своєю матір'ю Надією та тіткою Наталією у будинку №10 на вулиці Івана Франка.

Його застрелили через вухо

Після окупації міста російські солдати методично ходили по будинках. 7 березня зайшли до Володимира та Надії Чередниченків. Почали вимагати документи та мобільні телефони для перевірки. В телефоні Володимира окупанти виявили фотографії російської військової колони, знищеної українськими військами на вулиці Вокзальній. Після цього заштовхали чоловіка у свій БТР.

«Російські солдати сказали Надії, що відвезуть її сина в місто для подальшого допиту, повернуть додому через три дні. Коли згодом вона намагалася дізнатися про Володимира, один із росіян сказав, що його відвезли в Білорусь», – розповіли рідні загиблого.

Згодом з’ясувалося, що Володимира окупанти взяли в полон, а згодом застрелили.

«29 березня російські війська пішли з Київської області. Наступного дня сусіди знайшли Володимира в сирому садовому підвалі на сусідній вулиці. Вбитий лежав біля підніжжя цегляних сходів. За словами чоловіка, якого тримали в полоні разом з Володимиром, його застрелили через вухо. Окрім нього, на сусідній вулиці Івана Франка було знайдено тіла 12 чоловіків», – розповіли рідні Володимира Чередниченка.

Володимиру Чередниченку було 27 років. Він народився і мешкав у Бучі. Працював електриком.

Історія з instagram каналу Victims of russia.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Буча 2022 Текст Історії мирних жінки чоловіки поранені психологічні травми обстріли втрата близьких безпека та життєзабезпечення перший день війни Соцмережі окупація полон
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій