Підтримували один одного, і це допомогло пережити важкі часи. Олег Кириленко у розпал бойових дій був разом із дружиною і донькою у селі Селище на Київщині. Цей населений пункт попадав під російські обстріли, на мирні вулиці заїжджала ворожа військова техніка.
При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:
Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/
Ми використовуємо файли cookies, щоб ви отримали найкращий досвід користування сайтом. Продовжуючи роботу із нашим сайтом, ви підтверджуєте використання сайтом cookies вашого браузера.