Історії які ви нам довірили

1 2
меню
{( row.text )}
{( row.tag )}

Історії які ви нам довірили

1 2
Фонд Ріната Ахметова співпрацює з центрами підтримки переселенців «Я — Маріуполь»
21.07.2022

Уже сьогодні маріупольці в Дніпрі, Вінниці, Запоріжжі та Києві можуть отримати кваліфіковану психологічну допомогу в центрах підтримки переселенців «Я — Маріуполь». З дорослими та дітьми працюють психологи Фонду Ріната Ахметова, досвідчені фахівці з кризової психології та подолання травматичного досвіду.

«Маріупольці, які покидають рідне місто, приїжджають до нас у пригніченому стані. Тому головне для них - саме психологічна допомога. За підтримки Фонду Ріната Ахметова унас працює психологична служба, яка надає людям необхідну допомогу», — розповідає Ірина Короба, керівниця центру підтримки переселенців у Запоріжжі «Я — Маріуполь».

Однією з тих, хто допомагає переселенцям пережити жахи війни, є психологиня Олена Іпатова. Для маріупольців, які евакуювалися до Запоріжжя, вона проводить як індивідуальні, так і групові терапевтичні заняття.

За словами Олени, у нашому суспільстві сформувалася хибна думка про те, що психологічну допомогу радше потребують жінки, ніж чоловіки. Але саме чоловіки мають більший ризик розвитку інсульту та інфаркту через те, що всі переживання та емоції вони тримають у собі.

«Війна — це завжди про втрату. Втрату рідних, близьких, житла, майна, домашніх тварин. Втрату мрій і звичного способу життя», — каже психологиня Фонду.

Фахівчиня додає, що комплексні методики добре допомагають якомога скоріше подолати біль втрати. Залежно від ступеня втрати та індивідуальних особливостей психіки є люди, які швидше справляються та адаптуються, а є ті, яким треба більше часу.

Від початку війни психологічну допомогу від Фонду Ріната Ахметова вже отримали 88 тис. жителів України. Задля цього 250 психологів пройшли навчання Фонду з курсу «Травма війни».

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».

Нагадаємо, що з 24 лютого 2022 року допомога від Ріната Ахметова охопила понад 11 млн мешканців України. Детальніше — за посиланням akhmetovfoundation.org/s/9bbd26

Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію