Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

«Це наша історія, яку не переписати»: співак Павло Зібров поділився враженням від виставки ГОЛОСИ
18.03.2024

У Музеї історії міста Києва працює виставка ГОЛОСИ, яка відкрила мультимедійний простір Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова з артінсталяцією від GOGOLFEST. Днями експозицію відвідав відомий співак Павло Зібров разом із родиною.

«Це наша історія, яку не переписати»: співак Павло Зібров поділився враженням від виставки ГОЛОСИ

«Мурахи були по шкірі весь час. Усередині все перевертається, поринаєш з головою у страшні події сьогодення. На підлозі — ефект попелу під ногами, дим, напружені звуки, колії, голоси людей. На екранах — відео, з яким ти повністю занурюєшся в інсталяцію, яка, на жаль, є нашим життям», — розповідає Павло про побачене.

Співак зауважив, що виставка має три інсталяції:

— «Зруйноване місто», що складається з порожніх будинків та є метафорою десятків українських міст, постраждалих від російської навали.
— «Стовп зруйнованого життя», який створено із речей конкретних людей — від ключів від квартири до фотографій та уламків машини, яка захистила її власників від загибелі.
— «Стіна з фігур „Мирні“», де у кожній скульптурі ховається емоція та історія людини, яка змушена була виїхати через війну. У валізах, що розміщені в цій інсталяції, сховані планшети з реальними історіями людей, які втратили близьких та домівки через війну. Таких історій музей «Голоси Мирних» зібрав вже понад 100 тисяч.

«Ми не могли стримати сліз. Багато емоцій — розпачу, жалю, несправедливості, люті... Цю виставку потрібно показувати в усіх столицях Європи, всім іноземцям, посадовцям, тим, хто вже "стомився ", живе в іншій реальності. Вона надважлива! Це наша історія, яку не переписати!», — наголошує Павло.

І додає, що щиро вдячний, що тепер і його історія зберігатиметься у Музеї «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Виставка ГОЛОСИ — це мультимедійний простір Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова, який, зокрема, презентує історії з колекції Музею. Завдяки ефекту присутності, експозиція розкриває глибину та силу історій українців про пережите під час війни.

Виставку можна відвідати до 26 квітня 2024 року у Музеї історії міста Києва за адресою: Богдана Хмельницького, 7. Вхід безкоштовний. Кураторські екскурсії відбуваються щосуботи о 15:00, вони теж безоплатні.

Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію