Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Катерина Володимирівна Кравченко

"Залишаюся в прифронтовому місті Курахове с початку великої війни"

переглядів: 64

Прокинулася, зібралась, прийшла на роботу. Було дуже дивно бачити пусті вулиці, не розуміла, що коїться. На роботі дізналась, що війна. Всім доведеться дізнатися, що таке війна. В Донецькій області війна була вже 8 років на той момент. Я залишаюся в прифронтовому місті Курахове с початку великої війни. Кожен день тут не дуже простий. Часта відсутність електроенергії. Труднощі в відсутності нормального життя. Звичайних радощів від тієї ж прогулянки, бо може в будь-який момент початися обстріл. Одного разу я потрапила під обстріл, це страшно і моторошно. Напевно це мене шокувало найбільше. Держава та місцева влада забезпечують по можливості необхідними речами та їжею. Зворушує те, що рятують людей і тварин під обстрілами. Всі спогади лише в моїй голові. Хіба, що купа залізяччя після прильотів снарядів по місту та поруч з моїм будинком нагадує про трагічні події.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Курахове 2022 2023 Текст Історії мирних жінки переїзд психологічні травми обстріли безпека та життєзабезпечення здоров'я перший день війни
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій