Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Аделіна Фічічян

"Їхню машину неможливо було впізнати"

переглядів: 87

25-річну Аделіну Фічічян російські окупанти вбили 25 лютого 2022 року в селищі Гостомель Київської області. Поряд загинула її племінниця Сніжана Бабанова з чоловіком Євгенієм. Вони разом намагалися евакуюватися із села Демидова.

Їхню машину неможливо було впізнати

«В автомобілі було шестеро наляканих пасажирів. Коли заїхали в Гостомель, раптом вискочив військовий, який махнув рукою, щоби розвертатися. Женя почав розвертатись і швидко їхати геть, коли по них відкрили вогонь. Аделіна встигла подзвонити своєму чоловікові, лише сказала: «по нас стріляють», як зв’язок обірвався. Вона накрила тілом сина Тимура, забравши уламки від вибухової хвилі на себе, й урятувавши його… У тій автівці вижила також Леся Бондаренко зі своєю дитиною. Вона, поранена, витягла з палаючої розстріляної машини дітей і втекла лісом… Коли українські військові звільнили Київщину, ми зрозуміли, наскільки все було страшно. Їхню машину неможливо було впізнати, тіл – майже не було», – розповіла Влада, двоюрідна сестра Євгенія Бабанова.

Аделіна була родом із Києва. Разом із племінницею Сніжаною часто відвідувала церкву.
Працювала адміністраторкою центру реабілітації людей із залежностями, створення якого ініціював Євгеній Бабанов. Любила куховарити, особливо смачною була її випічка, пригадує Влада.

«Аделіна закінчила курси програмування, хотіла займатися цим у майбутньому. Втім, після народження Тимура присвятила себе сину, родині та центру. Вона скеровувала, надихала та допомогала людям у центрі. Щоби працювати адміністраторкою, закінчила бухгалтерські курси. Вона завжди намагалася бути на висоті: для себе, своєї сім'ї, для свого колективу», – розповіла Влада.

В Аделіни Фічічян залишилися син, чоловік, сестра, бабуся та інші рідні.

Історія з instagram каналу Victims of russia.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Гостомель 2022 Текст Історії мирних жінки чоловіки діти психологічні травми обстріли втрата близьких безпека та життєзабезпечення діти перший день війни Соцмережі
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій