Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Павло Северин

"Я ніколи не прощу росіянам смерть нашого сина"

переглядів: 133

30-річний Павло Северин загинув 24 березня 2022 року в Харкові. Чоловік потрапив під ворожий обстріл біля відділення «Нової пошти» на вулиці Академіка Павлова. Внаслідок осколкових поранень Павло загинув. Цей обстріл забрав життя щонайменше шістьох людей.

Я ніколи не прощу росіянам смерть нашого сина

Павло Северин за фахом був учителем образотворчого мистецтва. Закінчив Харківський національний педагогічний університет імені Григорія Сковороди.

«Професійний художник та дизайнер комп'ютерної графіки. Створив багато логотипів та комп'ютерних малюнків. Вдома залишилися картини, які він малював, коли був студентом. Наша дитина була дуже талановитою людиною! Він створював і писав комп'ютерну музику, любив читати. А ось працював будівельником, тому що заробляв трудовий стаж», – розповіла мама загиблого Ірина Северин.

Після перемоги України у війні Павло мріяв відбудовувати своє рідне місто Харків, яке дуже любив.

«Наш Паша був добрим, чуйним, чемним, гарним і люблячим сином! Дуже роботящим і чесним! Справедливим та розсудливим. Грамотною і талановитою людиною! Справжній патріот своєї країни! Дуже любив Україну і своє місто Харків. Мріяв після перемоги відбудовувати його. Але, на жаль, усі мрії обірвалися в той березневий день… А він так чекав на посилку з дому! Я ніколи не прощу росіянам смерть нашого сина», – сказала Ірина Северин.

У Павла Северина залишилися мама Ірина, батько Станіслав Олексійович, старший брат Дмитро та бабуся Надія Яківна.

Історія з instagram каналу Victims of russia.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Харків 2022 Текст Історії мирних жінки чоловіки пенсіонери обстріли втрата близьких безпека та життєзабезпечення перший день війни Соцмережі
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій