У мене не було життя, а каторга. Мені за два місяці 85 років, я пережила війну, а потім було голодування, ми мало не померли. Мій тато був інвалідом, із відкритим туберкульозом. Нам тоді давали по 100 г хліба на людину, а йому – 400 грамів. Ми таке пережили, що ворогові не забажаєш. Потім стало легше, бо війни не було, а зараз знову сім років цієї війни.
Якщо навіть людина народилася в найщасливішій сім'ї та прожила повних 84 роки, то організм зношується. А якщо я пережила Велику Вітчизняну війну і зараз сім років війни… Я просто оптимістка і тримаюсь на оптимізмі.
В мене тромбоз, мені зробили операцію. Зараз із квартири не виходжу. Тільки нещодавно почала ходити.
Я задоволена, що маю велику родину. Мене діти та онуки не ображають. Мене лише турбує, коли закінчиться ця проклята війна.
Я вірю в Бога, молюся, щоб здоров'я було мені і всій нашій сім'ї. Знаєте, вранці підвелися і скажіть: «Господи, допоможи мені, будь ласка». І буде все гаразд.
Мрію прожити останні роки в здоровому глузді і не бути тягарем для дітей та правнуків. І щоб нове покоління жило довго і щасливо, щоби було мирне небо і не було вірусу.
При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:
Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/
Ми використовуємо файли cookies, щоб ви отримали найкращий досвід користування сайтом. Продовжуючи роботу із нашим сайтом, ви підтверджуєте використання сайтом cookies вашого браузера.