Ніна Сороченко перебувала місяць в окупації на Київщині. Жінка пережила обстріли, обшуки та страх за рідних, що захищають країну. Чекає на Перемогу та повернення всіх живими з фронту.
При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:
Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/
Ми використовуємо файли cookies, щоб ви отримали найкращий досвід користування сайтом. Продовжуючи роботу із нашим сайтом, ви підтверджуєте використання сайтом cookies вашого браузера.