У Маріуполі Наталя з чоловіком жили на Черьомушках. Родина відчула на собі і важку артилерію, і танки, і авіабомби. Постійно щось вибухало. "То був суцільний жах. Снаряди знищили будинок сусіда. У нас винесло шибки", - згадує Наталя.
Під час оборони міста загинув син подружжя. "В засідку потрапили троє. Ігор та командир загинули. Руські були переодягнені в українську форму. Наказали здати зброю"... 30 серпня відбулася кремація. Ігор нагороджений орденом "За мужність".
При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:
Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/
Ми використовуємо файли cookies, щоб ви отримали найкращий досвід користування сайтом. Продовжуючи роботу із нашим сайтом, ви підтверджуєте використання сайтом cookies вашого браузера.