Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Владислав Курілов

"Влад був оптимістом. Мріяв про подорожі світом"

переглядів: 6

Донецька ОВА та Платформа пам'яті Меморіал згадують убитих росіянами жителів Донеччини.

26-річний сапер Владислав Курілов загинув 23 жовтня внаслідок детонації боєприпаса під час розмінування деокупованого Святогірська.

Влад був оптимістом. Мріяв про подорожі світом

Влад був начальником групи спеціальних піротехнічних робіт ГУ ДСНС України у Донецькій області. Владислав народився 24 липня 1996 року в Єнакієвому. Після окупації росіянами його рідного міста у 2014-му році він не мав змоги відвідати свій дім.

Владислав кілька років розміновував Донеччину після атак росіян. У лютому 2019-го, обстежуючи газопровід біля Мар’їнки, разом з ще двома колегами потрапив під ворожий обстріл. Після цієї події отримав нагородний годинник. Згодом підрозділ Влада шукав вибухонебезпечні предмети на кладовищі в селищі Сартана.

У 2022-му 26-річний сапер став одним із тих, хто на Донеччині розміновував нові території після деокупації.
За дев’ять днів до загибелі Владислав показував свою роботу журналістам. Зняті відеокадри стали пам‘ятними для його колег. «Молодий, харизматичний начальник групи піротехнічних робіт Влад Курілов одразу привернув увагу знімальної групи. Це непоправна і несправедлива втрата для усієї нашої великої родини», – написали у співробітники Влада з ДСНС України.

Влад був оптимістом. Мріяв про подорожі світом. Любив тварин. У 2017-му купив французького бульдога – Ареса. Чоловік любив носити бороду й дуже зрадів, коли на початку повномасштабного вторгнення керівництво скасувало вимогу бути ретельно виголеним на службі. На своїх останніх фотографіях і відео Влад саме з вусами та бородою.

Уляна Кім каже, що Влад вірив у перемогу України і завжди наголошував на тому, що між українцями та росіянами – прірва. Також він казав, що ворога не треба недооцінювати, бо він хитрий і підступний.

Історія з instagram каналу Victims of russia.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Єнакієве 2022 Текст Історії мирних чоловіки поранені безпека та життєзабезпечення перший день війни Соцмережі
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій