Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Валерій Шляхтов

"Він загинув на місці"

переглядів: 63

48-річний Валерій Шляхтов загинув 25 квітня 2022 року в селищі Зарічне Краматорського району на Донеччині. Російський військовий вистрелив у чоловіка, коли він разом із тещею ішов вулицею селища.

Він загинув на місці

Валерій Шляхтов народився у Гомельській області Білорусі. У 1990 році разом із батьками переїхав до України. Мав фах зварювальника. Проходив військову службу, після якої його скерували на навчання при МВС. Валерій працював у Державній автомобільній інспекції, а потім – у відділі поліції в Лимані та у конвойній службі.

Із сімʼєю Валерій мешкав у селищі Зарічне. Біля дому мали господарство, котів та собак. Останній період життя був на пенсії за вислугою років. Підпрацьовував зварювальником та котельником, допомагав сусідам по господарству.

Коли почалося повномасштабне російське вторгнення в Україну, Валерій був певний, що це ненадовго і залишався у селищі. Його дружина з дітьми змогла евакуюватися. А потім почалися масовані обстріли Зарічного та околиць.

«Спершу Вадерій думав, що все буде як в 2014-му році, що мине… Також у нас там господарство, коти, собаки. Та й мама не захотіла виїжджати. Валерій сказав, щоби ми з доньками їхали, а він залишиться. Потім уже селище було закрите, ще й машина зламалася», – розповіла дружина загиблого, Ольга Шляхтова.

25 квітня 2022 року Валерій разом із тещею ішли відвідати тітку його дружини, яка теж мешкала в Зарічному. Російський військовий, що прямував назустріч, вистрілив у Валерія. Він загинув на місці. Матір дружини, яка стала свідком вбивства, вижила.

«Мій чоловік був звичайною, люблячою людиною, яка хотіла жити, працювати, виховувати дітей та онуків», – сказала Ольга Шляхтова.

У Валерія залишилися дружина, доньки та брати.

Історія з instagram каналу Victims of russia.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Зарічне 2022 Текст Історії мирних жінки чоловіки поранені психологічні травми втрата близьких безпека та життєзабезпечення перший день війни Соцмережі окупація
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій