Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Георгій Додон

"Усе, що залишилися від подружжя – кістки"

переглядів: 77

63-річний Георгій Додон загинув 24 березня 2022 року в Маріуполі Донецької області. На його будинок російська армія скинула бомбу. Георгій разом із дружиною згоріли внаслідок авіаудару. Усе, що залишилися від подружжя – кістки, які знайшла теща Олександра.

Усе, що залишилися від подружжя – кістки

Георгій Додон родом з Молдови. Там зростав і навчався. Потім поїхав на заробітки на північ росії, де і познайомився з майбутньою дружиною Ольгою. Згодом вони вирушили до Маріуполя – хотіли жити біля моря. Перед тим туди перебралися мати та вітчим Ольги.

У Маріуполі Георгій Додон усе життя пропрацював на заводі «Азовсталь». Окрім роботи, займався різними справами по дому. Умів і дах зремонтувати, і двері полагодити. Разом із сином любили рибалити.

«Він мав золоті руки і ніколи не сидів на місці. При цьому стриманий, спокійний, справедливий. Ніколи не помічала за ним негативних емоцій. Вивести з себе його було неможливо», – розповідає невістка Світлана.

Із початком повномасштабного вторгнення родина Додонів – чоловік Георгій, дружина Ольга та її мати Олександра протягом місяця через обстріли та бойові дії були змушені пересуватися Лівим берегом від одних сусідів до інших. Підвал в їхньому будинку в районі «Союзу» був дуже маленький, щоби ховатися там від обстрілів утрьох. Машину в подружжя вкрали, тому евакуюватися з Маріуполя вони не змогли. Того дня, 24 березня 2022 року, Олександра залишилася в сусідів, а Георгій та Ольга ночували у себе вдома. Уранці, близько 6:00, на їхній приватний будинок російська армія скинула авіабомбу.

У Георгія Додона залишилися син Олександр, невістка Світлана, двоє онуків – Артем і Михайлик, інші рідні.

Історія з instagram каналу Victims of russia.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Маріуполь 2022 Текст Історії мирних жінки чоловіки пенсіонери зруйновано або пошкоджено житло психологічні травми обстріли втрата близьких безпека та життєзабезпечення житло непродовольчі товари літні люди (60+) перший день війни Соцмережі
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій