Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Ольга Малаксіянова

"Тіло вбитої жінки знайшли на березі Азовського моря"

переглядів: 63

39-річна Ольга Малаксіянова загинула наприкінці квітня 2022-го під час повномасштабного вторгнення Росії до України. Вона проходила «фільтрацію» у селі Безіменне Донецької області, намагаючись вибратись із окупації та поїхати до чоловіка в Польщу. Тіло вбитої жінки знайшли на березі Азовського моря.

Тіло вбитої жінки знайшли на березі Азовського моря

Ольга була родом із Маріуполя. Там зростала, навчалася у школі №34, а згодом – у Приазовському державному технічному університеті. Останнім часом вона працювала кондукторкою. До цього була продавчинею у місцевій мережі магазинів. Також працювала на металургійному комбінаті імені Ілліча.

«Олечка була дуже чуйною і дружелюбною. Любила збирати компанію друзів, щоб усім було весело. Хороша мама, дружина та господиня. Вірна подруга. Вона була прекрасною хрещеною для мого сина й загалом чудовою людиною», – розповіла Анжеліка, кума Ольги.

Жінку поховали поруч із мамою в селі Македонівка.

В Ольги залишилися чоловік, син, тато та інші рідні.

Історія з instagram каналу Victims of russia.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Маріуполь 2022 Текст Історії мирних жінки чоловіки психологічні травми обстріли втрата близьких безпека та життєзабезпечення перший день війни Обстріли Маріуполя Соцмережі окупація фільтрація
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій