Від російських снарядів ховалися у підвалах. Тетяна Гапич із села Селище на Київщині з перших днів вторгнення перебуває у рідному населеному пункті. У березні поруч із її будинком відбувалися жорстокі бойові зіткнення. Спокою немає і сьогодні.
При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:
Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/
Ми використовуємо файли cookies, щоб ви отримали найкращий досвід користування сайтом. Продовжуючи роботу із нашим сайтом, ви підтверджуєте використання сайтом cookies вашого браузера.