Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Оксана Пилипенко

"Спочатку Оксану та її батька поховали на подвір’ї будинку, де вони загинули"

переглядів: 100

Оксана Пилипенко загинула 2 квітня 2022 року від російських обстрілів Маріуполя. Їй було 43 роки. Жінка вийшла з підвалу батьківського будинку на вулиці Краснофлотській, щоби приготувати їжу. В той момент ворожі снаряди прилетіли на подвір’я.

Спочатку Оксану та її батька поховали на подвір’ї будинку, де вони загинули

«Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, Ксюша з родиною перебралась до батька. Від обстрілів ховалися у підвалі. Чоловік з їхніми двома дітьми залишився в укритті, а Ксенія з батьком вийшли надвір. Почався обстріл. Було пряме влучання у будинок. Ксюша та її батько загинули», – розповіла подруга Валентина.

Оксана працювала кореспонденткою газети «Маріупольський портовик» на державному підприємстві «Маріупольський морський торговельний порт». На момент початку широкомасштабної війни була у декретній відпустці. Виховувала сина та доньку.

«Ксюша була відкритою, щедрою та доброю. Ми познайомилися на роботі й стали подругами. Вона дуже любила свою родину. А ще не могла пройти повз безпритульних тварин – завжди їх годувала, опікувалася ними. Новина про загибель Ксюші стала справжнім шоком. Нам всім дуже її не вистачає».

Спочатку Оксану та її батька поховали на подвір’ї будинку, де вони загинули. Згодом перепоховали на Старокримському кладовищі.

Чоловік Оксани та діти змогли вибратися з пекельного Маріуполя.

Історія з instagram каналу Victims of russia.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Маріуполь 2022 Текст Історії мирних жінки чоловіки діти поранені психологічні травми обстріли втрата близьких безпека та життєзабезпечення діти перший день війни Обстріли Маріуполя їжа Соцмережі окупація
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій