Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Олександр Перегон

"Поховали на стихійному цвинтарі в лісі"

переглядів: 77

41-річний Олександр Перегон загинув 3 березня 2022 року від російської бомби, яка влучила в будинок на вулиці Українській в Ізюмі. Поряд загинули його дружина, двоє дітей, матір, племінниця і тітка. Родичів поховали на стихійному цвинтарі в лісі.

Поховали на стихійному цвинтарі в лісі

У вересні 2022-го після звільнення Ізюма тіла ексгумували. Перепоховати родичів змогли через рік після трагедії. 3 березня 2023-го Олександра, Ірину, Аріну та Нікіту Перегонів поховали у Циркунах.

Олександр народився в Ізюмі. З дружиною Іриною познайомився у Харкові. Пара після одруження оселилася в селі Циркуни. У них народилося двійко дітей: донька Аріна та син Нікіта. Олександр багато працював, а на дозвіллі любив рибалити, часто приїжджав до Києва в гості до брата Віталія. Він пригадує загиблого родича роботящим і товариським.

«Сашко своїми руками від фундаменту побудував дім. Удень працював на газовій заправці, а потім – цегла за цеглою будував хату. Ірина й діти були його сенсом життя. Він все робив для них», – розповів Віталій.

Олександра та Ірину Перегонів пригадують відкритими та веселими людьми. Вони мріяли створити затишок у своїй оселі, допомогти дітям здобути гарну освіту.

«Саша побудував біля дому дитячий майданчик. Влітку ми майже щовечора зустрічалися там з нашими дітьми. У них стільки планів було… », – сказала знайома родини Наталія Тютюнник.

У загиблого Олександра Перегона залишився старший брат.

Історія з instagram каналу Victims of russia.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Ізюм 2022 Текст Історії мирних жінки чоловіки діти зруйновано або пошкоджено житло психологічні травми обстріли втрата близьких безпека та життєзабезпечення житло діти перший день війни Соцмережі
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій