Я народилася в прекрасному місті Горлівці. Мені надзвичайно подобалося це місце, я знала його напам'ять. Але ніколи не могла б подумати, що в моє місто прийде війна.
З 2014 року нам доводилося часто виїжджати з міста через воєнні дії. Відтоді я перестала почуватися в безпеці. Страшно було бачити новини й просто виходити з дому. Я жахалася через зруйновані будинки й танки, які їхали повз.
Через часті обстріли нам було некомфортно й страшно. І мої батьки вирішили змінити місто. Про це я не шкодую. Погоджуся, що спочатку було дуже страшно, тому що тягнуло додому, попри війну. Але поступово я зрозуміла, що краще бути там, де безпечно. Зараз я полюбила місто, у якому живу.
При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:
Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/
Ми використовуємо файли cookies, щоб ви отримали найкращий досвід користування сайтом. Продовжуючи роботу із нашим сайтом, ви підтверджуєте використання сайтом cookies вашого браузера.