Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Сергій Шувалов

"Наталію та Сергія поховали біля світлофору"

переглядів: 60

Сергій Шувалов загинув разом зі своєю дружиною Наталією 27 березня 2022 року на перехресті поблизу басейну «Нептун» у Маріуполі. Йому було 45 років.

Наталію та Сергія поховали біля світлофору

Сім'я Шувалових мешкала в приватному будинку в Кальміуському районі. 27 березня 2022 року Сергій та Наталія поїхали на мотоциклі по гуманітарну допомогу. Того дня в цей район вже зайшли російські військові.

Коли Сергій та Наталія поверталися додому, зупинилися на перехресті, поблизу басейну «Нептун». Очевидці розповіли, що подружжя вбив снайпер. Наталію та Сергія поховали біля світлофору. Тим часом їхній 17-річний син Дмитро, який мав дитячий церебральний параліч, залишився вдома сам. Його життя обірвалося через голод, холод та відсутність допомоги.

Сергій Шувалов був родом із Маріуполя. Працював фельдшером на станції «швидкої» медичної допомоги.

«Він був справжньою людиною та гарним другом. Завжди всім приходив на допомогу, багатьом із нас допомагав із ремонтом сантехніки. Робив усе на совість. Працювати з ним було саме задоволення», – пригадала колега Ганна.

«Був доброю і чуйною людиною. Мав золоті руки. Допомагав із ремонтом, розумівся у машинах. Допомагав усім, хто звертався. Мав дуже багато друзів», – розповіла про брата сестра Наталія.

У липні 2022 року Сергія та його дружину перепоховали на Старокримському цвинтарі. У нього залишилися сестра та племінники.

Місце поховання сина Дмитра невідоме. 

Історія з instagram каналу Victims of russia.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Маріуполь 2022 Текст Історії мирних жінки чоловіки діти поранені психологічні травми обстріли безпека та життєзабезпечення діти перший день війни Обстріли Маріуполя Соцмережі окупація
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій