Внаслідок бомбування було зруйновано багато житлових будинків. Люди були в страху. Надія Петрівна теж зазнала збитків від воєнних дій. На дачі побило дах і веранду.
У той період, коли не платили пенсію, не було за що жити. На початку війни зібрали місцевих мешканців біля міськради, людей багато прийшло… І тут почали стріляти, люди не знали, куди бігти, просто падали на землю. Когось поранило. Жінка мріє про спокійне життя і щоб відкрили дороги та була можливість побачитись із родичами з Луганська.
При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:
Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/
Ми використовуємо файли cookies, щоб ви отримали найкращий досвід користування сайтом. Продовжуючи роботу із нашим сайтом, ви підтверджуєте використання сайтом cookies вашого браузера.