Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Вʼячеслав Сусугуров

"Мені дуже не вистачає тата"

переглядів: 58

57-річний Вʼячеслав Сусугуров загинув у своєму домі в провулку Шевченка, 29а в Маріуполі. Туди 13 березня 2022 року поцілила авіабомба. Загинули також його дружина й чоловік її сестри, онук, сват і дівчина сина. Усі вони зібралися під одним дахом після початку повномасштабної війни.

Мені дуже його не вистачає

В’ячеславу Сусугурову було 57 років. Працював музикантом: співав у кафе й ресторанах, зокрема більш ніж 20 років – у ресторані «Мисливець» в Маріуполі. Також проводив конкурси на різних заходах.

Останній період життя В’ячеслав мав проблеми зі здоров’ям і менше працював, але не полишив улюбленої справи. Вдома мав професійну апаратуру, записував пісні відомих артистів у своєму виконанні, а потім надсилав записи друзям і рідним.

«На святах, весіллях, днях народженнях багато хто чув голос мого тата, він у нього був чудовим», – розповіла донька Тетяна Раізова.

Вʼячеслав також допомагав людям із інвалідністю отримати допомогу від держави, літнім людям, родичам – отримати пенсію. Удома був справжнім господарем – купував і готував харчі на зиму, відвозив дітям. Умів відремонтувати все в оселі й на подвірʼї.

«Він був дуже добрим, найдобрішим татом, найсправжнішим батьком, який може бути. У нас завжди все було, незважаючи на те, що жили ми скромно, але батьки старалися, піклувалися. Вони жили заради нас із братом… Після прямого влучання у дім від батькової апаратури практично нічого не залишилось, але вдалося відновити жорсткий диск із піснями. Іноді слухаю… Мені дуже його не вистачає», – сказала Тетяна.

Вʼячеслава Сусугурова та його рідних спершу прикопали в братській могилі-траншеї, а через кілька місяців перепоховали. У загиблого залишилися донька зі сімʼєю, син, брат та інші рідні.

Історія з instagram каналу Victims of russia.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Маріуполь 2022 Текст Історії мирних жінки чоловіки діти зруйновано або пошкоджено житло поранені психологічні травми обстріли безпека та життєзабезпечення діти перший день війни Обстріли Маріуполя Соцмережі
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій