Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Дмитро Вікторович Рак

"Коли бомбардування наближалися до нашого дому, ми виїхали з Маріуполя"

переглядів: 150

Я з Маріуполя. У перший день війни люди почали масово виїжджати з міста. Розпочалися обстріли. Ми ховалися у погребі або у ванній. Найскладнішим стало для мене пристосуватися в новому місці. 

Коли бомбардування почали наближатися до нашого дому, росіяни наступали, ми прийняли рішення виїжджати з Маріуполя. Більше залишатися у місті було неможливо. Там уже не було ні води, ні їжі, не було світла, було дуже холодно. Ми б могли ще протриматися, але у мене є маленька сестра. Через неї ми вирішили виїжджати. Їхали своєю машиною.

Найважче для мене це те, що немає друзів, які були раніше. Немає такої можливості прогулятися, поділитися з ними своїми думками. Щоб вони допомогли. Не вистачає спілкування. 

В Маріуполі залишився мій батько. У нас два будинки, в одному постраждала вітальня і побили вікна. 

Війна для мене закінчиться тоді, коли я матиму можливість повернутися додому в Маріуполь. 

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Маріуполь 2022 2023 Текст Історії мирних жінки чоловіки діти переїзд зруйновано або пошкоджено житло психологічні травми обстріли безпека та життєзабезпечення вода житло діти внутрішньо переміщені особи перший день війни Обстріли Маріуполя їжа розлука з близькими
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій