Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Володимир Горовий

"Батьки ніяк не можуть прийняти цю втрату"

переглядів: 35

11 березня 2022 року 18-літній Володимир Горовий разом зі старшим колегою вирушив пішки з міста Бровари у напрямку села Марківці Чернігівської області. Вони прямували полями. Дорогою потрапили під обстріл і зійшли на трасу. На узбіччі неподалік заправки між Броварами і Великою Димеркою раптом пролунали постріли. Колега юнака побіг, а Володимира поранило.

Батьки ніяк не можуть прийняти цю втрату…

Тіло хлопця на автозаправці правоохоронці знайшли після звільнення Київщини та Чернігівщини з окупації, 14 квітня 2022 року. У висновку про смерть, який потім отримала родина, було вказано, що юнак загинув від множинних вогнепальних поранень.

Володимир Горовий народився у селі Марківці Чернігівської області. Навчався в Ніжинському фаховому коледжі на тракториста. Втім коледж так і не закінчив. Пішов працювати вантажником на продуктовий склад у селі Квітневе Броварського району. Гроші юнаку були потрібні, щоб здійснити мрію про власний дім.

«Він був емоційним, життєрадісним і цілеспрямованим. До всього підходив з усмішкою. Володя дуже любив футбол. Коли мав вільний час, грав із хлопцями на майданчику. Ходив у тренажерний зал. Він хотів жити окремо від батьків. Поряд з родинним домом продавався будинок – він мріяв заробити гроші і купити його. Ми хотіли поїхати разом до Львова. Я обіцяла йому, що поїдемо…», – розповіла Антоніна Горова, рідна сестра Володимира.

Повномасштабна війна застала хлопця на роботі у селі Квітневе. Понад тиждень він із колегою перечікував обстріли та бойові дії у Броварах, а потім співробітник вмовив Володимира разом вирушити додому пішки...

25 квітня 2022 року Володимира поховали у Броварах, спершу – як невідомого загиблого.

«Ми не розуміємо, чому так сталося, адже при ньому були документи і його можна було опізнати. Батьки ніяк не можуть прийняти цю втрату…», – сказала сестра Володимира.

У загиблого залишилися батьки і сестри.

Історія з instagram каналу Victims of russia.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Київська область 2022 Текст Історії мирних жінки чоловіки молодь поранені психологічні травми обстріли втрата близьких безпека та життєзабезпечення перший день війни Соцмережі
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій