Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

Розпочато всеукраїнську благодійну наймасштабнішу Новорічну акцію для дітей від Фонду Ріната Ахметова
01.12.2023

Традиція добра і допомоги довжиною у понад два десятиліття: це Новорічна акція «Рінат Ахметов — Дітям», у якій взяли участь вже понад мільйон хлопців та дівчат. Сьогодні, у перший день грудня, Акція розпочинає свій новий святковий сезон і Фонд Ріната Ахметова запрошує долучитися до неї дітей з усієї країни!

Розпочато всеукраїнську благодійну наймасштабнішу Новорічну акцію для дітей від Фонду Ріната Ахметова

«Війна вкрала у дітей України безтурботність улюблених свят. Але навіть у найтемніші часи діти мають вірити у диво. Новий рік — це час чарівництва та надії, і ми, дорослі, маємо зробити все можливе, щоб повернути дітям свято. Новорічна акція нашого Фонду покликана подарувати дітям радість та віру у краще. Ми хочемо, щоб вони відчули, що не самотні, що є хтось, хто про них думає та піклується. Ми, дорослі, відповідаємо за майбутнє наших дітей. І ми повинні зробити все можливе, щоб вони виросли у вільній, мирній та щасливій країні», — підкреслив Рінат Ахметов, засновник Фонду.

Протягом грудня заплановано безліч святкових подій. Вже сьогодні Новорічна акція починається з конкурсу «Дзвінок Святому Миколаю»: дитина може зателефонувати казковому чарівнику, поділитися своєю історією про пережите під час війни, розповісти про найзаповітніші мрії та отримати слова підтримки. А ще — виграти призи! За кілька днів діти зможуть долучитися ще до одного конкурсу — «Лист Святому Миколаю», якщо дитині зручніше поспілкуватися з чарівником письмово.

У рамках Новорічної акції Фонд Ріната Ахметова проводить різноманітні святково-пізнавальні заходи для дітей, які найбільше потребують підтримки. Зокрема, вітає дітей з інтернатів закладів, дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей з новорічними святами. Формат привітання різноманітний: це і цікаві майстер-класи, веселі квести, тематичні вистави, мотиваційні промови, освітні ролики, корисні подарунки. Також, завдяки Акції, діти не втрачають віру в дива та знаходять додаткові можливості для розвитку своїх суперздібностей і мегаталантів.

Фонд допомагає дітям не лише на свята, а й протягом всього року. Завдяки програмі «Рінат Ахметов — Дітям» хлопці й дівчата мають можливість відпочивати, оздоровлюватися та отримувати нові знання на змінах «Блогер Кемпу», який вже другий рік поспіль проходить на Закарпатті для дітей, постраждалих від війни; дітки до 7 років з вадами слуху отримують суперсучасні слухові апарати, які підлаштовуються під особливості дитини; а ті діти, які отримали поранення і травми внаслідок бойових дій, проходять лікування та реабілітацію у спеціалізованих санаторіях, забезпечені Фондом.

До того ж Фонд Ріната Ахметова цілий рік надає дітям можливість зробити самостійні кроки у майбутнє. Проєкти для дітей і підлітків дають нові, цікаві, корисні знання й поради щодо пошуку мотивації до саморозвитку, допомагають віднайти професію своєї мрії, розвинути впевненість у собі тощо. Задля цього працює освітньо-розважальний телеграм-канал «Твоя суперсила», реалізовується освітній серіал «Твоя суперпрофесія».

Свята наближаються! Слідкуйте за перебігом Новорічної акції у соцмережах та на сайті Фонду

Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію