Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

Поточний стан ініціатив з усної історії в Україні: результати дослідження від Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова та Gradus Research
08.11.2023

Під час першого «Форуму усної історії України», який відбувся у Києві 10 жовтня 2023 року, було представлено аналітичний звіт за результатами комплексного дослідження від Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова та Gradus Research Company на тему: «Поточний стан ініціатив з усної історії в Україні»

Захід ініціював Музей «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова у партнерстві з USC Shoah Foundation та Oral History Association, КНУ імені Тараса Шевченка та Університету Марії Кюрі-Склодовської (Люблін).

Дослідження розглядає, серед інших, такі актуальні теми:

— поняття та особливості усної історії;
— процес та учасники збирання й розповсюдження усних історій;
— виклики та аспекти особливої уваги у цьому полі;
— важливість документування свідчень усної історії для суспільства.

У результатах також представлені дані опитувань серед українців щодо персонального досвіду свідчень про події повномасштабної війни та необхідності ділитися такими свідченнями зі співвітчизниками і світом.

Детальна інформація — у презентації за посиланням https://bit.ly/40biTng

З презентацією звіту в рамках «Форуму усної історії України» виступили Наталя Ємченко — директорка з комунікацій System Capital Management і членкиня наглядової ради Фонду Ріната Ахметова, та Євгенія Близнюк — соціологиня, засновниця і директорка дослідницької компанії Gradus Research.

Форум є ініціативою Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова, який документує свідчення цивільних про війну від першої особи та зібрав вже понад 85 тисяч історій. Слідкуйте за новинами про захід, що відбувся, на сайті Музею https://civilvoicesmuseum.org/news

Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію