Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

На Одеському кінофестивалі покажуть фільм, створений у співпраці з Музеєм «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова
04.08.2023

На Одеському кінофестивалі покажуть фільм, створений у співпраці з Музеєм «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова

Документальну стрічку «Драм» режисера та продюсера Юліана Улибіна про притулок Драматичного театру у Маріуполі зможуть побачити глядачі 14-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який розпочнеться за два тижні. 

Фільм було створено у співпраці з Музеєм «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова. Одна з героїнь стрічки, Ліза, довірила свою історію Музею, який і передав її команді фільму. Стрічку можна буде подивитися на ОМКФ у рамках блоку спеціальних показів під назвою «Так переможемо!». 

«ДРАМ — дуже болюча сторінка війни. Росія скинула бомбу на Маріупольський драматичний театр, і багато людей загинуло. Весь світ знає про цю страшну трагедію, але ми знаємо дещо більше, і ви навіть не уявляєте, що ми збираємося вам розповісти...», — так ідеться про фільм на Facebook-сторінці Юліана Улибіна. 

Odessa International Film Festival — головний фестиваль національного кіно України та одна з наймасштабніших глядацьких подій Східної Європи. Музей «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова є партнером документальної секції Film Industry Office фестивалю.

Музей «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова збирає та зберігає історії мирних мешканців України про пережите під час війни. Зібрано вже понад 80 тисяч розповідей з перших вуст — це наймасштабніший у світі архів історій свідків війни Росії проти України.

Документальні фільми — ще один спосіб зафіксувати та розповісти світу про досвід українців. Це спільна місія, у рамках якої Музей активно підтримує документальне кіно в Україні та світі, проводить та підтримує тематичні заходи, надає історії, зібрані в його архіві, як основу для кіносюжетів.

Кожна історія про війну важлива. Щоби зберегти пам’ять заради кращого майбутнього, розкажіть свою історію на порталі Музею «Голоси Мирних» або на безкоштовній гарячій лінії 0 (800) 509 001.

Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію